Horrorrr orrrrtograficzny;)

Po trzech kulawych ocenach z dyktanda naszego Średniaczka, w domu zapanowała ortograficzna panika, ręce podtrzymujemy sobie na wzajem by nie opadły i wspólnymi, kilkupokoleniowymi siłami staramy się bańkom zaradzić. Co oczywiście nie spotyka się z entuzjazmem i zrozumieniem u głównego zainteresowanego:). No cóż- uroki dzieciństwa...

A u Ignasia prócz gulgotów- już więcej niż pewne, że rezonans musimy w tym roku odpuścić- humor kwitnie na całego. Radość i energia go nie opuszcza, zasuwa po podłodze jak mała torpeda (no- przesadzam trochę, ale po miesiącach stagnacji jego ruch teraz przypomina prędkość światła) i ponoć dziś na rehabilitacji Pani Kasia stawiała z nim pierwsze kroki (tata był- opowiadał). Tymczasem ja już prawie zakończyłam październikowy obchód po lekarzach (jeszcze tylko genetyk nam został....).

Wczoraj neurolog, zamiast wycofać- przepisał Ignasiowi inny lek (Depakine) na padaczkę, której ja nie widzę, ale on- dyskretne objawy dostrzega. Nie wiem, co o tym myśleć. Ale w końcu to lekarz. Kazał mi być spokojną o to leczenie, najważniejsze, że Ignaś się poprawia, a przy pełnoobjawowej padaczce jego rozwój o ile by się nie cofnął, to na pewno zatrzymał. A tego nie chcemy, oj, nie. Więc zaczniemy mu podmieniać te leki w najbliższym miesiącu , by ostatecznie odstawić Sabril i zostać na Depakinie.


Dziś wizyta u dr Barg. Szybko, sprawnie i na temat. Wyniki prawie ok, ale jednak jeden parametr tarczycowy jest nieco obniżony i  Brzdąc dostał delikatne wspomaganie. Zaczynamy od jutra. W styczniu mamy przyjść do kontroli.

A na koniec- wbrew mżawce za oknem- ostatnie promienie słońca z zeszłotygodniowej dostawy (i dwaj bohaterowie dzisiejszego posta na deser):Nadal prosimy o klikanie w banerek- klik,klik.

Komentarze

 1. My też mamy kontrole u dr Barg w styczniu! MOże się jakos umówimy na jeden termin????:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z przyjemnością! wielką! Przy uwzględnieniu terminu ferii zimowych u nas- może to być do 28 stycznia. To na kiedy próbujemy?

   Usuń
  2. W sprawie stycznie trza dzwonić po 16.XI. Mamy jeszcze chwilę na ustalenie terminu:) Poczekajmy, bo u nas troche spraw musi się wyklarować;-)

   Usuń

Prześlij komentarz

Inni czytali też:

"Jaskiniowcy z bliska", czyli to, co mnie fascynuje.

Ta cała "zabawa" w emocje...

Krótka historia długiej drogi

Oczekiwanie...

A może do kina?