JUŻ JEST! - Sala Doświadczania Świata

Pół roku temu Centrum Bobath w Psarach wystartowało w konkursie organizowanym przez Fundację Rosa, w którym na szali położono stworzenie w wybranych placówkach Sali Doświadczania Świata dla dzieci.

O konkursie pisałam na blogu tutaj, prosząc naszych Czytelników i Przyjaciół o wsparcie kandydatury "naszej" placówki.

Otóż w miniony poniedziałek dane nam było przekroczyć próg (jeszcze nieukończonej wprawdzie) świeżutkiej, pachnącej, kolorowej i zachwycającej Sali w Centrum Bobath!

Ignacy przeszczęśliwy! Tyyyle kontaktów na wyciągnięcie ręki! A każdy po naciśnięciu uruchamia inny dźwięk i kolorowe światełko na tablicy!

Przyznać się muszę (wcale nie muszę, ale chcę), że nie miałam pojęcia, jak może wyglądać taka sala. Co w niej takiego niezwykłego może być, że aż konkurs rozpisują i tyle placówek się ubiega o wygraną?
Niewiedzą grzeszyłam, oj bardzo.... naiwnością i ignoranctwem.
Dziś już wiem i bezwzględnie chylę czoła. Przed Wszystkimi, którzy angażują się w realizację takich projektów. Z tak ważnym celem- pomocy maluchom w doganianiu świata!;)

O ile się nie mylę, to Tym Ludziom należą się podziękowania i gratulacje. Zatem- w imieniu Ignasia - dziękuję, za wspaniały poniedziałek i za wszystkie kolejne poniedziałki i wtorki w tej bajecznie kolorowej, intrygującej i estetycznej sali, w której godzina rehabilitacji mija jak 5 minut świetnej zabawy ludziom Fundacji Rosa.

Dziękuję także Pani Kasi (szefowej CB)- za to, że chciała wystartować w konkursie, że zależy jej na komforcie pracy jej małych Pacjentów i stwarzaniu im coraz lepszych warunków rehabilitacji.

Oraz dziękuję Wam- drodzy "Klikacze" i Goście Ignacówki, którzy wsparliście wysiłki wyżej wspomnianych osób, i swoimi głosami (kliknięciami) podarowaliście "nam" tę salę:)!

 Ponieważ jeszcze nie wszystkie elementy wyposażenia zostały zamontowane w Sali, o końcowym efekcie postaram się napisać za tydzień.

Dobrej nocy Wam życzę:)


Komentarze

  1. Anitko to jest odpowiedź na twoje wcześniejsze pytanie. Czytam i mnie interesuje :) i pozdrawiam was mocno :* Magda

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Inni czytali też:

List do Terapeuty

***

TheraTogs - spojrzenie subiektywne

Niczego nie żałuję?