***

Franiowy weekend za nami.

Z nieskrywaną przyjemnością przeglądam zdjęcia z trzema Małymi Osobowościami, i niezmiennie się zachwycam patrząc na ich słodkie chłopięce twarze:) W trakcie naszego spotkania bywały momenty, gdy między chłopakami, pomimo wielu różnic, widziałam też jakieś tajemnicze podobieństwo...  być może sprowadzające się do trywialnej konstatacji, że wszyscy trzej są zwykłymi, fajnymi trzy-czterolatkami... pomimo bagażu doświadczeń i znamion problemów, z którymi się zmagają. Wszyscy pragną się bawić, być w centrum zainteresowania na swój sposób, mają swoje drobne, dziecięce pasje i co może dziwić najbardziej- podstawową ufność do świata:) I wszyscy trzej potrzebują przede wszystkim miłości i zrozumienia:) W niczym nie różnią się więc od innych, zdrowych dzieci.

I tak, jak to opisała Dzielnego Frania Mama, właściwie po raz pierwszy w życiu, idąc taką sporą grupą na spacer, nie mogłam się pozbyć wrażenia, że przede wszystkim jesteśmy normalnymi rodzinami, normalnie żyjącymi, tak jak tysiące innych rodzin z dziećmi. To przemożne uczucie sprawiało ogromną przyjemność i dawało niebywały spokój...

Tak. Wiedziałam, że długo jeszcze będę wracać do tego spotkania w myślach, czerpiąc z niego otuchę i siłę;)

A tymczasem Ignaś postanowił nie marnować szansy i szybciutko nauczył się od Franiowych Rodziców nowego, bardzo przydatnego znaku migowego. Jakiego? Spójrzcie sami, a przy okazji mamy dla Was próbkę nowej sylaby, opanowanej przez Gościa:

A zatem  "pha-pha"...

Komentarze

 1. Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa---cciiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!
  Brawo, Ignasiu!!!!!!!!!!!!!!!!:)
  Ale super:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Po tym spotkaniu z Wami coś mi siła werbalna siadła......:))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie bardzo rozumiem, czy to dobrze? czy źle? ups:(

   Usuń

Prześlij komentarz

Inni czytali też:

"Jaskiniowcy z bliska", czyli to, co mnie fascynuje.

Ta cała "zabawa" w emocje...

Krótka historia długiej drogi

Oczekiwanie...

A może do kina?