198 x dziękujemy

198 wpłat od ponad 200 osób...

Czosnów, Korczyna, Dukla Polska, Zrecin,  Krosno, Odrzykoń, Piekary Śląskie, Świebodzice, Świdnica, Kielce, Nowa Ruda, Świebodzice, Wrocław (Stare Miasto, Śródmieście, Fabryczna, Krzyki, Psie Pole, ), Zgorzelec, Zielona Góra, Jaworzno, Ostróda, Legnica, Lwówek Śląski, Oława, Jelcz- Laskowice, Trzebnica, Zawonia, Wisznia Mała, Oborniki Śląskie, Wałbrzych, Stare Bogaczewice, Babimost, Wieluń, Żary, Olsztyn, Poznań (Nowe Miasto, Grunwald), Bełchatów, Olkusz, Bolesław, Bukowno, Będzin...

W tych miastach, miasteczkach i wioskach biją serca dla Ignasia :)

Nie sposób przestać o tym myśleć...

I choć tak wiele jest potrzeb, chorób, osobistych walk i zmagań, morze ludzkich potrzeb z roku na rok wzbierające, dla tych ludzi nasz synek i jego zdrowie ma znaczenie :)

Bardzo jesteśmy wdzięczni, bardzo dziękujemy- my- jego rodzice.
Sam Ignaś niewiele z tego rozumie, to dzieje się gdzieś poza nim, obok...
Z pewnością kiedyś mu o tym powiemy- jak wiele życzliwości doświadczył od Świata i Ludzi, którzy otoczyli go swoją serdecznością, troską, dobrą myślą i wsparciem.Środki uzbierane w tym roku z tytułu 1% podatku za 2013 r zabezpieczyły Ignasiowi (i tym samym odciążyły naszą całą rodzinę z kosztów) dwa 2-tygodniowe turnusy rehabilitacyjne oraz zakup ortez. To naprawdę dużo! Dzięki temu z lekkością niejaką myślimy o przyszłorocznej rehabilitacji Młodego, bo wiemy, że przynajmniej na tyle samo będziemy mogli "sobie pozwolić". Pozwolimy sobie z pewnością na znacznie więcej (jeśli jego stan zdrowia na to pozwoli), wiedząc, że dwa turnusy zostały dosłownie "zabezpieczone" przez Was;)...

A z turnusu na turnus widzimy (i z dnia na dzień również), jak Ignaś się zmienia, pięknieje, subtelnieje, zachwyca nas wciąż nowym sobą, nowymi możliwościami, odsłania nam swoje kolejne oblicza. Napełnia endorfinami i dodaje energii do wszystkiego:)


Wspólnie z Wami wykonujemy naprawdę dobrą robotę!
Dziękujemy Wam wszystkim za zaangażowanie:)
I chyba wszyscy wzajemnie możemy sobie pogratulować:)
I wirtualnie uścisnąć dłoń...


A jeśli już mowa o turnusach- cóż, pakowanie rozpoczęte. Jutro ruszamy w drogę. Kierunek Zaździerz i ośrodek 12 Dębów. Dobrze nam tam było, więc chętnie wracamy. Tym razem na tydzień.
I nie będę ukrywać, że się cieszę,.. bo się cieszę. Po prostu...


Komentarze

Inni czytali też:

List do Terapeuty

***

JUŻ JEST! - Sala Doświadczania Świata

TheraTogs - spojrzenie subiektywne

Niczego nie żałuję?